Tuntimuutokset ja

vaihtuva ohjaaja tunnit




Ti 21.1.klo 17.30-18.30 tehotreeni-> Johanna

To 23.1. klo 17.00-18.00 Kehonhuolto-> Riitta

To 23.1. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> Hanna

La 25.1. klo 10.30-11.30 aamujumppa ->Sini

Su 26.1.  klo 17.00-18.00 toiminnallinen treeni -> Riitta

Ti 28.1. klo 17.30-18.30 tehotreeni-> Johanna

To 30.1. klo 17-18 kehonhuolto -> Linda

To 30.1. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> Johanna

La 1.2. klo 10.30-11.30 aamujumppa ->Wilma

Ti 4.2. klo 17.30-18.30 tehotreeni -> Maria

To 6.2 klo 17-18 kehonhuolto -> Riitta

To 6.2. klo 18.15- 19.15 Kiinteytys -> Johanna

La 8.2. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Nina

ma 10.2. klo 16.45-17.30 HIIT ->

To 13.2. klo 17-18 kehonhuolto -> Linda

To 13.2. klo 18.15-19.15 Kiinteytys ->Johanna

La 15.2. klo 10.30-11.30 aamujumppa ->

Ma 17.2. klo 16.45-17.30 HIIT ->

Ma 17.2 klo 18-19 intence body -> Juhani

Ma 17.2. klo 19.15-20.15 fasciahuolto -> 

To 20.2. klo 17-18 kehonhuolto -> Riitta

To 20.2. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> Hanna

La 22.2. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Wilma

Ma 24.2. klo 16.45-17.30 HIIT->

To 27.2. klo 17-18 kehonhuolto -> Linda

To 27.2.klo 18-15-19.15 Kiinteytys -> Hanna

La 29.2. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Nina

To 5.3. klo 17-18 kehonhuolto -> Riitta

To 5.3. klo 18-15-19.15 Kiinteytys -> Johanna

La 7.3. klo 10.30-11.30 aamujumppa ->Sini

To 12.3.klo 17-18 kehonhuolto ->Linda

To 12.3. klo 18.15-19.15 Kiinteytys ->

La 14.3. klo 10.30-11.30 aamujumppa-> Wilma

To 19.3. klo 17-18 kehonhuolto -> Riitta

To 19.3. klo 18.15-19.15 Kiinteytys ->

La 21.3. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Nina

To 26.3. klo 17-18 kehonhuolto -> Linda

To 26.3. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> Johanna

La 28.3. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Sini

To 2.4. klo 17-18 kehonhuolto->Riitta

To 2.4. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> Johanna

La 4.4. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Wilma

To 9.4. klo 17-18 kehonhuolto ->Linda

To 9.4. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> Johanna

La 11.4. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Nina

To 16.4. klo 17-18 kehonhuolto->Riitta

To 16.4. klo 18.15-19.15 Kiinteytys ->  Hanna

La 18.4. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Wilma

To 23.4. klo 17-18 kehonhuolto->Linda

To 23.4. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> 

La 25.4. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Sini

VAPPUAATTO To 30.4. - Ei jumppia

La 2.5. klo 10.30-11.30 aamujumppa-> Nina

To 7.5. klo 17-18 kehonhuolto ->Riitta

To 7.5. klo 18.15-19.15 Kiinteytys ->  Hanna

La 9.5. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Sini

To 14.5. klo 17-18 kehonhuolto -> Linda

To 14.5. klo 18.15-19.15 Kiinteytys -> Hanna

La 16.5. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Nina

To 21.5. klo 17-18 17-18kehonhuolto -> Riitta

To 21.5. klo 18.15-19.15 Kiinteytys ->Johanna

La 23.5. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Sini

To 28.5. klo 17-18 kehonhuolto -> Linda

To 28.5. klo 18.15-19.15 Kiinteytys - Johanna

La 30.5. klo 10.30-11.30 aamujumppa -> Wilma